BEBEK RÜYA TABİRLERİRuyada bebek gormek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni baslangıçları belirtir. kız bebek icinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Ruyadaki bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gosterir.

Rüyasında bebek sahibi olmak kendinizin yada bir başkasının bebeğe sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı yada yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır.

Rüyanda bebeği olduğunu unutmak Ruyada ona sahibi oldugunuzu unutmus halde görürseniz buda sizin çaresizliğinizi (savunma eksikliği) saklamaya çalışıyorsunuz olarak yorumlanır.

Bebek sevmek, okşamak, bir onu sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi sembolize edebilir.

Gülen bebekler, bebeğin gülmesi, bir bebeğin gülümsediğini görmek saf ve temiz duygular dolu, sevinçli bir dönem yaşamakta olduğunuzu ve bu dönemin tadını çıkarmanızı belirtir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için fazla soru sormayın mesajı verir.

konuşan bebek, bebeğin konuştuğunu görmek gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir.

Yürüyen bebek, dans eden, bebeğin yürüdüğünü görmek geleceğinizin parlak olduğunu simgelerken, içinizde gizli duran potansiyeli açığa çıkarmanız gerektiğini temsil eder.

Bebek ölümü, bebeğinin öldüğünü görmek özel yaşamınızda yada ev hayatınızda bazı şeylerin eksikliğini hissettiğinizi veya yolunda gitmediğini gösterir. gerçekten bebeği olupta bu rüyayı gören kişinin hemen eşiyle karşı karşıya oturup yolunda gitmeyen şeyi tespit edip, çaresini bulması gereklidir.

Ölü bebek görmek gerçek yaşamınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir.

Rüyalarda doğum yapmaya gitmek kendinizi hastaneye doğum yapmaya giderken görürseniz bu rüya sizin maddi veya manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu temsil eder. Belkide bazı sorumluluklardan kaçıyorsunuz.

Hamile kadının doğuma gitmesi Şu anda gerçekten hamileyeseniz ve kendinizi doğuma giderken görürseniz bunun anlamı, gerçek yaşamınızda bebeğim doğarken hastaneye yetişebilecekmiyim diye kaygı ve tasa içinde olduğunuzu gösterir ve bu tasayı üzerinizden atmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada çok küçük bebek görmek Rüyada normalden cok daha küçük ebatta görürsenizz bu sizin gerçek yaşamınızda bazı konularda çaresizliğinizi, zavallılığınızı yada beceriksizliğinizi başkalarının görmelerinden korktuğunuzu işaret eder. Başkalarından yardım beklemeyi bırakıp bütün dizginleri elinize almanız gerektiğini simgeler.

Bebeği suya sokmak Rüyada bir bebeği suya sokup çıkardığını görmek herhangi bir konuda veya mevkide geri adım attığınızı gösterir. Belkide artık hiçbir sıkıntı ve sorumluluğun olmadığı bir yere çekilmek istiyorsunuz ( anne karnı). Bilindiği gibi bebekler için en rahat ve güvenli yer anne karnıdır.

Suda doğum yapmak İşin gerçeği bazı anneler bebeklerini suda, havuzda dünyaya getirirler. Çünkü suyun ortamı ile bebeğin içinde bulunduğu anne karnı aynıdır. İşte bu yüzden bebeğin suda dünyaya gelmesi, su ile anne karnı arasındaki ortam benzerliğinden dolayı bu bebek sağlığı için daha olumludur. Suda doğum yaptığını görmek ise hayata olumlu, pozitif baktığınız bir yaşam dönemini işaret eder.

AŞAĞIDA POPÜLER BEBEK RÜYALARI ÖZETLERİ VERİLMİŞTİR. AYRINTILAR İÇİN İLGİLENDİĞİNİZ YORUMU TIKLAYINIZ
Rüyada kendi bebekliğini görmek gerçek yaşamdaki sorumluluk ve endişelerden kaçmak isteğinizi simgeler
Ruyada aglayan sizin manevi yonden destege ihtiyaciniz oldugunu
Rüyada tüp bebek yaşamınızda yeni umutlar, yeni heyecaların olacağı yeni bir döneme
Rüyada losyonu içinizdeki çocuk ruhunu yatıştırmanız gerektiğini gösterir
Rüyada bezi görmek sizin çocuksu veya bebeksi tutumları
Ruyada bebe arabasi gormek evlenip bir yuva kurmak istediginizi veya evliyseniz bir
Ruyada elbisesi gormek sizin hal ve haraketlerinizin daha nazik, anlayisli ve olgunlaştığını
Ruyada bakıcısı güncel yaşamınızda bazı zorluklar yaşıyorsunuz ve bunları
banyosu görmek yeni bir hayata baslamayi gosterir
Rüyada bebek ayakkabısı Temizlik, saflik, temiz karakter, iyi huy, masumiyet
Rüyada yağı icinizdeki cocugu sakinlestirin, yani daha acikcasi
Ruyada mamasi vermek yemeklerde lokmanizi kucuk yiyin, yani az yiyin
Bir bebeğin duş yaptığını görmek yeni iş, yeni bir başlangıca aday olduğunuzu
Rüyada giysisi görmek çok ince bir ruh yapınız var, kendinizi çevrenizdekilere
Rüyada taşımak bekar iseniz bir aile kurma isteğiniz olduğunu, evli iseniz bebk sahibi
Rüyada patik görmek masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet
Rüyada bebek kundağı görmek murada ermek olarak yorumlanır
Rüyada oyuncak bebek görmek iyiye yorumlanmaz ancak hemen karamsar olmayıp
Rüyada yeni doğan bebek görmek karamsar olmayıp, rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte değerlendirilmelidir.
Rüyada erkek bebek görmek Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir
Rüyada bebek ağlaması duymak halen basarmak isteyipte basaramadiginiz amaclariniz oldugunu
Aç bebek, bebeğin acıktığını görmek sizin maddi yada manevi yonden baskalarina muhtac oldugunuzu
Bir bebeği tek başına görmek kendinize biraz daha saygi gostermenizi ve sagliginiza daha dikkat
Rüyada terkedilmiş bir bebek ailenize ve özellikle varsa cocuklariniza olan duskunlugunuzu

Rüyada bebek görmek konusunda diğer yorumlar:

Rüyada yeni doğmuş bebek üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya – yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi..-; Hassta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.

Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu olanı mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz olması göz aydınıdır, çok sevinç verir.

Rüyada onu görmek kismet açikligina, sansa isarettir. Rüyasinda bir bebegi sevip oksadigini görmek, beklemedigi bir yerden bir haber alacagina; bebegin agladigini ve onu susturmaya çalistigini görmek, bir ticaretten kazanç için ugrastigina; bir bebegi bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmis olarak buldugunu görmek, uzak akrabasindan beklemedigi bir mirasa konacagina; bir bebegin besigini salladigini görmek, bir ise girip mutlu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye isaret eder. Rüyada kiz çocugu görmek ise bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga isaret eder. Kiz çocugunu görmek, sevinçli bir isle karsilasilacagina isaret eder.

Bebek haberdir. Güzeli iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska olanı tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli ise kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebeğin görülmesi sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Rüyada bebek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada bebek kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.


Tarot Falı